Wednesday, August 10

भोलि आइतबार कुन राशिलाई कति शुभ ? हेर्नुहोस् दैनिक राशिफल !

July 30, 2022

काठमाडौँ ।

वैदिक ज्योतिष शास्त्रमा कुल १२ राशिको वर्णन गरिएको छ। हरेक राशिको स्वामी ग्रह हुन्छ। ग्रह-नक्षत्रको चालबाट राशिफलको आँकलन गरिन्छ। साउन १५ गते आइतबार ग्रह-नक्षत्रका स्थितिका कारण केही राशिहरुका लागि शुभ हुनेछ भने केही राशिका मानिसले कठिनाइको सामना गर्नुपर्नेछ।

आइतबार दिन ग्रहहरुको राजा सूर्य देवको नाममा समर्पित हुन्छ।आइताबार सूर्य देवको विधि-विधानपूर्वक पूजा-अर्चना गरे हरेक मनोकामना पूरा हुनेछ। आइतबार दिन कुन राशिका जातकलाई लाभ हुनेछ र कुन राशिका व्यक्तिहरु सजग रहनुपर्नेछ त ? पढ्नुहोस् मेष देखि मीनसम्मको राशिफल :

मेष राशि – चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ (Aries) : –

कार्यस्थल र व्यापारमा सावधानीपूर्वक काम गर्नुहोस्। नयाँ योजनाहरूमा काम सुरु गर्नु अघि, अनुभवी व्यक्तिसँग सल्लाह लिनुहोस्। व्यापार व्यावसायमा कमै लाभ मिल्नेछ । कार्यस्थलमा महत्वपूर्ण जिम्मेवारी हात पार्न सकिनेछ । सोचेर निर्णय लिनुहोस्। व्यापारिक यात्रामा जाने योजना बन्न सक्छ । परिवारको सहयोग मिल्नेछ । पुराना साथीभाइसँग भेटघाट हुने सम्भावना छ । पेटसम्बन्धी रोगले सताउन सक्छ। आफ्नो आहार नियन्त्रण गर्नुहोस्।

वृष राशि – इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो (Taurus) : –

कार्यस्थल र व्यापारमा वातावरण अनुकूल रहनेछ। सहकर्मीको सहयोग मिल्नेछ । अधिकारीको सहयोग मिल्नेछ । नयाँ योजनामा ​​काम सुरु गर्न सकिनेछ । व्यापार व्यवसायमा आकस्मिक लाभ मिल्नेछ । लाभको अवसर मिल्नेछ । प्रगति हुनेछ। परिवारको सहयोग मिल्नेछ । दाम्पत्य जीवनमा मधुरता रहनेछ। तपाईको स्वास्थ्य सामान्य रहनेछ।

मिथुन राशि – का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह (Gemini) : –

दिन उतार चढावले भरिपूर्ण रहनेछ। आफ्नो कार्यस्थल र व्यापारमा सावधानीपूर्वक काम गर्नुहोस्। यदि तपाइँ नयाँ योजनाहरूमा काम सुरु गर्न चाहनुहुन्छ भने, त्यसपछि निश्चित रूपमा अनुभवी व्यक्तिसँग परामर्श लिनुहोस्। व्यापारिक यात्रामा जाने योजना बन्न सक्छ । आर्थिक मामिलामा सजग रहनुहोला । कसैलाई आँखा चिम्लिएर विश्वास नगर्नुहोस्। विद्यार्थीहरूले प्रतिस्पर्धात्मक परीक्षामा सफलता हात पार्न सक्छन्। मौसम परिवर्तनले तपाईको स्वास्थ्यमा असर पार्न सक्छ।

कर्कट राशि – हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो (Cancer) : –

कार्यस्थल र व्यापारमा वातावरण तपाईको लागि कम अनुकूल हुनेछ। नयाँ योजनामा ​​काम सुरु नगर्नुहोस्। काममा अवरोध आउन सक्छ । व्यापार व्यावसायमा कमै लाभ मिल्नेछ । क्रोधलाई नियन्त्रण गर्नुहोस्। धैर्यताका साथ काम गर्नुहोस्। परिवारमा कसैको स्वास्थ्यमा असर पर्न सक्छ। सवारी साधन प्रयोग गर्दा सावधानी अपनाउनुहोला ।

सिंह राशि – मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे (Leo) : –

काममा अवरोध आउन सक्छ । व्यापार व्यवसायमा लाभको अवसर कम हुनेछ । विपक्षी सक्रिय हुन सक्छन् । मिहिनेतमा सफलता मिल्नेछ । प्रयास जारी राख्नु। परिवारको सहयोग मिल्नेछ । दाम्पत्य जीवनमा मधुरता रहनेछ। तपाईको स्वास्थ्य सामान्य रहनेछ। नकारात्मक कुराबाट टाढा रहनुहोस्।

कन्या राशि – टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो (Virgo) : –

नयाँ योजनामा ​​काम सुरु गर्न सकिनेछ । व्यापारमा लाभको अवसर मिल्नेछ । कार्यस्थल र व्यापारमा परिवर्तनको अवसर मिल्नेछ। परिवारको सहयोग मिल्नेछ । खर्च धेरै हुनेछ। मौसम परिवर्तनले तपाईको स्वास्थ्यमा असर पार्न सक्छ।

तुला राशि – र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते (Libra) : –

दिनले मिश्रित प्रभाव दिनेछ। कार्यस्थल र व्यापारमा वातावरण तपाईको लागि कम अनुकूल हुनेछ। नयाँ योजनामा ​​काम सुरु नगर्नुहोस्। काममा अवरोध आउन सक्छ । मनमा भविष्यको चिन्ता रहनेछ। धार्मिक कार्यमा रुचि बढ्नेछ। परिवारको सहयोग मिल्नेछ । दाम्पत्य जीवनमा मधुरता रहनेछ।

वृश्चिक राशि – तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु (Scorpio) : –

कार्यस्थल र व्यापारमा वातावरण तपाईको लागि कम अनुकूल हुनेछ। नयाँ योजनामा ​​काम सुरु नगर्नुहोस्। काममा अवरोध आउन सक्छ । मनमा कुनै कुराको आशंका रहनेछ। व्यापार व्यावसायमा कमै लाभ मिल्नेछ । प्रतिस्पर्धी पदबाट टाढा रहनुहोस्। परिवारमा कसैको स्वास्थ्यमा असर पर्न सक्छ। मानसिक तनावले सताउन सक्छ । सवारी साधन प्रयोग गर्दा सावधानी अपनाउनुहोला ।

धनु राशि – ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे (Sagittarius) : –

दिन सुखद रहनेछ। कार्यस्थल र व्यापारमा वातावरण अनुकूल रहनेछ, सहकर्मीको सहयोग प्राप्त हुनेछ। अधिकारीको सहयोग मिल्नेछ । नयाँ योजनामा ​​काम सुरु गर्न सकिनेछ । व्यापारमा लाभको अवसर मिल्नेछ । क्रोधलाई नियन्त्रण गर्नुहोस्। परिवारसँग समय बिताउने अवसर मिल्नेछ। मौसम परिवर्तनले तपाईको स्वास्थ्यमा असर पार्न सक्छ।

मकर राशि – भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि (Capricorn) : –

नयाँ योजनाहरूमा काम सुरु गर्नु अघि, अनुभवी व्यक्तिसँग सल्लाह लिनुहोस्। व्यापारमा लाभको अवसर मिल्नेछ तर व्यापार प्रतिस्पर्धाको स्थितिबाट टाढै रहनु होला । भविष्यको चिन्ताले मनमा हावी हुन सक्छ। मानसिक तनावले सताउन सक्छ । सवारी साधन प्रयोग गर्दा सावधानी अपनाउनुहोला ।

कुम्भ राशि – गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द (Aquarius) : –

व्यापार व्यावसायमा कमै लाभ मिल्नेछ । विपक्षी सक्रिय हुन सक्छन् । विवादको स्थितिबाट टाढा रहनुहोस्। आफ्नो व्यवहारमा नम्र हुनुहोस्। आर्थिक मामिलामा सजग रहनुहोला । परिवारको सहयोग मिल्नेछ । पारिवारिक समस्या समाधान हुनेछ। सवारी साधन प्रयोग गर्दा सावधानी अपनाउनुहोला ।

मीन राशि – दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि (Pisces) : –

दिन उतार चढावले भरिपूर्ण रहनेछ। कार्यस्थल र व्यापारमा वातावरण तपाईको लागि कम अनुकूल हुनेछ। नयाँ योजनामा ​​काम सुरु नगर्नुहोस्। भइरहेका काम अलपत्र पर्न सक्छन् । विपक्षी सक्रिय हुन सक्छन् । विवादको स्थितिबाट टाढा रहनुहोस्। व्यापार व्यावसायमा कमै लाभ मिल्नेछ । परिवारमा कुनै कुरालाई लिएर कलह हुन सक्छ। मानसिक तनावले सताउन सक्छ । पेटसम्बन्धी रोगले सताउन सक्छ।

Comment