Monday, August 15

भोलिबाट सुरु हुने अगस्ट महिना कुन राशिलाई सबैभन्दा शुभ ? हेर्नुहोस् मासिक राशिफल !

July 31, 2022

मेष राशि

यो महिनाको मध्यसम्म स्थिति अनुकूल रहनेछ। धेरै ठूला र महत्वपूर्ण कामहरु अगाडि बढ्नेछन्। सुखसुविधामा पनि प्रगतिशील अनुकूल अवस्था रहनेछ। व्यापारको दृष्टिकोणले पनि परिस्थिति अनुकूल रहनेछ। साताको मध्यबाट प्रतिकूलता सुरु हुनेछ। ठूलो क्षति हुन सक्छ।

तपाईंको व्यक्तित्वमा पनि प्रश्न चिन्ह हुन सक्छ। त्यसैले सावधान रहनुहोस्। शेयर बजारमा बुद्धिमानीपूर्वक पैसा लगानी गर्नुहोस्। अन्यथा, आर्थिक नोक्सानको ठूलो समस्या सामना गर्नुपर्ने हुन सक्छ। यस समयमा आफ्नो स्वास्थ्यको ख्याल राख्नुहोस्। विरोधीहरु पनि सक्रिय हुनेछन्।

वृष राशि

यो महिना यो राशिका व्यक्तिहरुको समय अलि चुनौतीपूर्ण रहनेछ। अनावश्यक मानसिक दबाब र विवादका कारण केही समस्या आउन सक्छ। यसले प्रत्यक्ष वा अप्रत्यक्ष रूपमा मानसिक तनाव पनि दिन सक्छ। सक्रिय हुनुहोस् र सावधानीपूर्वक अगाडि बढ्नुहोस्।

प्रेम सम्बन्धमा केही तिक्तता पनि आउन सक्छ। एकअर्काको विश्वासमा शंकाको स्थिति आउन सक्छ। यस राशिका व्यक्तिहरूले आफ्नो स्वास्थ्यको पनि ख्याल गर्नुपर्छ। स्वास्थ्य सम्बन्धि समस्याले तनाव दिन सक्छ। विचार नगरी धेरै पैसा लगानी नगर्नुहोस्। वा कसैलाई पनि उधारो नदिनुहोस्। अन्यथान् अप्रत्याशित वा ठूलो नोक्सान हुनसक्छ।

मिथुन राशि

यो महिना अनुकूल रहनेछ। यो महिना सकारात्मक परिणाम दिनेछ। यो महिना आफ्नो व्यापार विस्तार गर्न चाहन्छ भने समय निकै अनुकूल रहनेछ। नयाँ व्यवसायप्रति आकर्षण बढ्नेछ। ठूलो लाभको स्थिति सिर्जना हुनेछ।

विद्यार्थीहरूका लागि पनि समय अनुकूल रहनेछ। कुनै पनि व्यवसायिक गतिविधिलाई नयाँ र आधुनिक शैलीमा सुरु गरेमा ठूलो लाभको अवस्था सिर्जना हुनेछ। पारिवारिक जिम्मेवारी पूरा हुनेछ। यात्राको अवसर मिल्नेछ। वैदेशिक यात्राको सम्भावना छ।

कर्कट राशि

यो महिना यस राशिका व्यक्तिहरूले आफ्नो कार्यशैली र समझदारीबाट परिस्थितिलाई अनुकूल स्थितिमा ल्याउन सक्षम हुनेछन्। व्यवस्थित र सुचारु रुपमा कार्य सम्पन्न गर्न हरसम्भव प्रयास गर्नुहोस्।

सुख सुविधाको भ्रममा नपर्नुहोस्, नत्र शत्रु हावी हुनसक्छन्। सही दिशामा सही निर्णय लिएर कामलाई तिब्रता दिने प्रयास गर्नुहोस्। यो महिना चुनौतीहरूबाट अगाडि बढ्न र ठूला कामहरू गर्न सक्नुहुनेछ।

सिंह राशि

यो महिना सिंह राशिका व्यक्तिहरुका लागि पनि लगभग अनुकूल रहनेछ। केही मानसिक चिन्ता हुन सक्छ। हरेक चुनौतीको सामना गर्ने साहस हुनेछ र आफ्नो कार्यलाई गति दिन विशेष सफलता हात पार्न सकिन्छ। व्यापार व्यवसायमा पनि विशेष प्रगति हुने सम्भावना छ।

बजार र सेयर बजारमा पैसा लगानी गर्नाले मनग्गे नाफा कमाउन सकिन्छ। नोकरी क्षेत्रसँग सम्बन्धित व्यक्तिहरूको लागि समय अनुकूल छ, ठूलो पदोन्नति वा ठूलो धन लाभको योग हुन सक्छ। वैदेशिक यात्राको पनि प्रबल योग छ। घरेलु काममा तनावपूर्ण अवस्था आउन सक्छ।

कन्या राशि

महीनाको दोस्रो सातादेखि परिस्थिति राम्रो हुनसक्छ। आफ्नो काममा व्यवस्थापनको माध्यमबाट आफ्नो कुशल प्रशासनिक क्षमतालाई नयाँ दिशा दिन सफल हुन सकिन्छ।

समझदारी र प्रशासनिक पकडको साथ, ठूलो परियोजना हात पार्न सफल हुन सकिन्छ। जसले गर्दा आर्थिक अवस्था बलियो हुनसक्छ। विद्यार्थीहरूका लागि पनि समय अनुकूल छ। कुनै पनि प्रतिस्पर्धात्मक परीक्षामा सफलता मिल्ने सम्भावना छ। रमणीय यात्राको अवसर मिल्न सक्छ।

तुला राशि

यो महिना अलि चुनौतीपूर्ण रहन सक्छ। तनावपूर्ण र चुनौतीपूर्ण परिस्थितिहरू प्रेम सम्बन्धमा उतार-चढावको साथ रहन सक्छन्। व्यापार व्यावसायको दृष्टिकोणले पनि समय त्यति अनुकूल नरहला। ठूला कार्ययोजनालाई नयाँ दिशा दिने प्रयास गर्न सकिनेछ।

केही चुनौतिहरू आउनेछन्, तर सावधानीपूर्वक अगाडि बढ्नुहोस्, अन्यथा अनावश्यक तनावको सामना गर्नुपर्नेछ। प्रेम सम्बन्धमा शंकास्पद अवस्थाहरू पनि आउन सक्छ।

वृश्चिक राशि

अगस्टको दोस्रो साताबाट केही चुनौतिहरू आउन थाल्नेछन् र केही प्रकारका दबाबको सामना गर्नुपर्ने हुन सक्छ। सानो लापरवाहीले पनि ठूलो समस्यामा पार्न सक्छ। त्यसैले सावधानीपूर्वक काम गर्नुहोस्। यो महिना प्रेम सम्बन्धमा केही समस्या आउनसक्छ, सजग रहनुहोला।

व्यापार व्यवसाय आदिको दृष्टिले पनि समय अनुकूल छैन, त्यसैले बजार र सेयर बजारमा पैसा लगानी नगर्नुहोस्, अन्यथा तपाईंले आर्थिक घाटा बेहोर्नु पर्ने हुनसक्छ। विद्यार्थीहरूले विशेष सफलता नपाएकाले मनमा केही अशान्ति आउन सक्छ।

धनु राशि

यो राशिका लागि यो महिना अलि मिश्रित रहनेछ। समय मिश्रित छ, थोरै लापरवाहीले ठूलो समस्या निम्त्याउन सक्छ। व्यापारको दृष्टिकोणले यो महिना मिश्रित रहनेछ। बजार र शेयर बजारमा बुद्धिमानीपूर्वक पैसा लगानी गर्नुहोस्।

पारिवारिक समस्याहरू पनि आउनेछन्। विद्यार्थीहरूले चुनौती बोकेर अगाडि बढ्ने बेला आएको छ। आफ्नो लक्ष्य हासिल गर्न संघर्ष जारी राख्नुहोस्।

मकर राशि

यो राशिका लागि यो समय अलि चुनौतीपूर्ण रहनेछ। सूर्यको प्रभावले परिस्थितिहरू केही जटिल हुन सक्छ। घरमा तनाव वा झगडा हुन सक्छ। अत्यधिक खर्चले पनि तनाव दिन सक्छ। आर्थिक रूपमा कमजोर बनाउन सक्छ।

सावधानीपूर्वक काम गर्नुहोस्। अत्यधिक खर्चबाट बच्नुहोला। व्यापार व्यावसायको दृष्टिले समय अनुकूल छ, बजार तथा शेयर बजारमा लगानी गर्दा लाभ हुनेछ। खानपानमा सजग रहनुहोला, स्वास्थ्य सम्बन्धि केही समस्या आउन सक्छ।

कुम्भ राशि

यो महिनामा सूर्य र शनिको प्रभाव रहनेछ। कुनै पनि काममा विवाद सिर्जना हुन सक्छ, सावधान रहनुहोस् र सक्रियतापूर्वक काम गर्नुहोस्। यो महिना शुक्रको प्रभाव यस राशिमा रहनेछ।

जसले प्रेम सम्बन्धमा समस्या ल्याउन सक्छ, त्यसैले सावधान रहनुहोस्। व्यावसायिक दृष्टिकोणले यो समय मिश्रित रहनेछ। विचारपूर्वक पैसा लगानी गर्नुहोस्, तब मात्र लाभदायक अवस्था सिर्जना हुनेछ। अत्यधिक खर्चको कारण आर्थिक दबाबको स्थिति आउन सक्छ।

मीन राशि

यो महिना यस राशिका मानिसका लागि अनुकूल रहनेछ। आफ्नो समझदारी र कूटनीतिले धेरै ठूला र महत्त्वपूर्ण कामलाई ट्रयाकमा ल्याउन सफल हुन सक्छन्। कुनै ठूला प्रतिस्पर्धामा सफलता मिल्ने सम्भावना छ। घरायसी समस्या समाधानमा सफलता मिल्नेछ।

घरमा शुभ कार्य हुने सम्भावना छ। असल साथीभाइको सहयोग निरन्तर रहनेछ। व्यापार व्यावसायको दृष्टिकोणले समय अनुकूल छ। बजार तथा शेयर बजारमा पैसा लगानी गर्नाले विशेष लाभको योग छ।

Comment