Ultimate magazine theme for WordPress.

काठमाडौं उपत्यकासहित यी ठाउमा भा’रि बर्षा

590

काठमाडौं । देशभरको मौसममा सामान्यदेखि पूर्ण ब’दली भई आज पाँच वटा प्रदेशमा हल्कादेखि भा’री वर्षा हुने मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएकाे छ ।महाशाखाले आगामी २४ घण्टाका लागि चे’तावनी तथा प’रामर्श जा’री गर्दै प्रदेश १, प्रदेश २, बागमती प्रदेश, गण्डकी प्रदेश र प्रदेश ५ का केही स्थानहरूमा भारी वर्षाको सम्भावना रहेकाे जानकारी दिएकाे छ ।अहिले पनि यी प्रदेशहरूकाे केही स्थानहरूमा हल्कादेखि मध्यम वर्षा भइरहेको छ । काठमाडौं उपत्यकाको साथै गण्डकी प्रदेशका एक/दुई स्थानमा अहिले भारी वर्षा भइरहेको छ।

आज पहाडी क्षेत्रमा पहिरो जाने, सडक तथा हवाई यातायात प्रभावित हुन सक्ने पनि महाशाखाले जनाएकाे छ । चेतावनी तथा परामर्श जारी गर्दै महाशाखाले भनेकाे छ- ‘प्रदेश १, प्रदेश २, बागमती प्रदेश, गण्डकी प्रदेश र प्रदेश ५ का एक वा दुई स्थानहरुमा भारी वर्षाको सम्भावना रहेकोले ती स्थानहरुका नदीमा पानीको ब’हाव ब’ढ्ने, पहाडी क्षेत्रमा पहिरो जाने, सडक तथा हवाई यातायात प्रभावित हुन सक्ने भएकोले आवश्यक सतर्कता अपनाउन हुन अनुरोध छ।’