Ultimate magazine theme for WordPress.

आज पनि नेपालमा थपिए यति धेरै कोरोना संक्रमित

714

२९ भाद्र २०७७, सोमबार काठमान्डौ , नेपालमा आज पछिल्लो २४ घन्टामा थप ११७० जनामा कोरोना संक्रमण भएको छ ।स्वास्थ्य मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार १०८७८ जनामा गरिको कोरोना परिक्षणमा आज थप ११७० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो ।यससँगै कुल संक्रमितको संख्या ५५ हजार ३२९ पुगेको छ ।आज देश भरि सक्रिय संक्रमितको संख्या १५३९३ रहेको छ ।त्यस्तै आज थप ८७९ जना कोरोनालाई जितेर घर फर्किएका छन् ।यो सँगै डि’स्चार्ज हुनेकाे सङ्ख्या ३९ हजार पाँच सय ७६ पुगेको छ ।

अब नेपालमा १५ हजार तीन सय ९३ जना सक्रिय सङ्क्रमित आइसाेलेशनमा रहेका छन् । सङ्क्रमितमध्ये आईसीयूमा एक सय ७९ जना र भेन्टिलेटरमा २९ जना रहेका छन् ।यस्तै ६ हजार आठ सय ९२ जना क्वरेण्टीनमा रहेकाे मन्त्रालयले जनाएको छ ।त्यस्तै नेपालमा पछिलो २४ घन्टामा कोरोना संक्रमणबाट १५ जनाको ज्यान गएको छ ।स्वास्थ्य मन्त्रालय श्रोतले उपलब्ध गराएको विवरण आनुसार पछिलो २४ घन्टामा कोरोना संकमण बाट थप १५ जनाको ज्यान गएको पुष्टि भएको हो।