Ultimate magazine theme for WordPress.

श्रीमानको अगाडि श्रीमतीले भुलेर पनि नगर्नुहोस् यी २० कुरा नत्र….

637

एजेन्सी , विश्वका अधिकांश देशमा पुरुष मा’नसिकता नै हा’बी देखिन्छ । दम्पत्ती बीचको सम्बन्धलाई सुमधुर बनाउदा दुवैले धेरै विषयमा स’म्झौता गर्नुपर्ने हुन्छ । श्रीमान श्रीमतीको सम्बन्धलाई सुमधुर बनाउन अनेक उपाय अपनाइन्छन् ।त्यसमा पनि श्रीमतीले अझ बढी सम्झौता गर्नुपर्ने अनुसन्धानले देखाएको छ ।श्रीमानका अगाडि श्रीमतीले गर्नु नहुने २० बुँदा –श्रीमानसँग ठूलो आवाजमा कहिल्यै नबोल्नु ।श्रीमानको क’मजोरी परिवार र साथीको अगाडि नखोल्नु ।से’क्स प्रस्ताव अ’स्वीकार गर्दै नगर्नु ।स’मुहमा रहँदा श्रीमानलाई पहिला जवाफ दिने मौ’का दिनु ।

बच्चाको अगाडि कहिल्यै श्रीमानलाई गा’ली नगर्नु ।आफ्नो मायालाई पैसासँग तुलना नगर्नु ।श्रीमानको अगाडि आफु धेरै व्यस्त नहुनु ।उसलाई समय दिनु ।श्रीमान र आफ्नो कामको तुलना नगर्नु ।आफ्नो पूर्व प्रेमीसँग कहिल्यै तुलना नगर्नु ।आफ्नो मु’ड अनुसार कहिल्यै कुरा नगर्नु । अरु पुरुषसँग कहिल्यै तुलना नगर्नु ।श्रीमानको साथीको बारेमा कहिल्यै नराम्रो नबोल्नु ।उसले तिमीसँग विहे गरेको भन्ने कुरा कहिल्यै नबिर्सनु ।कहिल्यै पनि अरुलाई तिम्रो श्रीमानको ख्यान गर्नु नभन्नु ।कुनैदिन श्रीमान खाली हात घर आए, उसलाई गा’ली नगर्नु ।

श्रीमानको पसिना ख्याल गर्नु ।घरबाट बाहिर निस्कनु अघि श्रीमानको कपडा ख्याल गर्नु ।आफ्नो साथीलाई श्रीमानको धेरै नजिक हुने मौ’का नदिनु ।शौचालय गएको र लुगा लगाउने बेलामा धेरै ह’तार नगर्नु। श्रीमानले चाहेको समयमा यौ’न सम्बन्ध राख्न तयार बन ।किनभने पुरुषको लागि यो निकै म’हत्वपूर्ण छ ।लामो समयसम्म यौ’न सम्पर्क नराख्दा उसलाई त’नाव हुन्छ ।