१२ वर्षपछि बृहस्पतिको यस्तो उथलपुथल, यी ३ राशिको बढ्नेछ धन-सम्पति ! – Gandaki Chhadke
Friday, August 12

१२ वर्षपछि बृहस्पतिको यस्तो उथलपुथल, यी ३ राशिको बढ्नेछ धन-सम्पति !

August 2, 2022

काठमाडौँ

ज्योतिषशास्त्रका अनुसार बृहस्पति एक राशिबाट अर्को राशिमा प्रवेश गर्दा बृहस्पतिको गोचरको प्रभाव ज्ञान, वृद्धि, शिक्षक, सन्तान, शिक्षा, धन, परोपकार, बाबु छोराको सम्बन्धमा पर्छ।

यसका साथसाथै बृहस्पतिको गोचरको प्रभाव राशिमा पनि देखिन्छ। बृहस्पति ग्रह १२ अप्रिलमा मीन राशीमा प्रवेश गरेको छ। जसलाई गुरुको मनपर्ने राशि मानिन्छ। त्यसैले यो गोचरले ३ राशिमा विशेष प्रभाव पार्नेछ। आउनुहोस् जानौं कुन-हुन् यी ३ राशि।

वृष राशि

बृहस्पति गोचर हुने बित्तिकै यस राशिका मानिसका लागि शुभ दिनहरू सुरु हुन सक्छन्। बृहस्पति तपाईंको राशिबाट ११ औं स्थानमा प्रवेश गरेको छ, जसलाई आम्दानी र नाफाको मूल्य मानिन्छ।

तसर्थ, यस समयमा तपाईंको आम्दानीमा उल्लेखनीय वृद्धि हुनेछ। साथै, तपाईंले आयका नयाँ स्रोतहरूबाट पैसा कमाउन सक्षम हुनुहुनेछ। यस समयमा तपाईंको कार्यशैलीमा पनि सुधार आउनेछ। नयाँ व्यापार सुरु गर्न चाहनेहरूका लागि यो समय अनुकूल छ।

मिथुन राशि

बृहस्पति ग्रहको गोचर हुने बित्तिकै तपाईंलाई भाग्यको साथ मिलिरहेको छ। बृहस्पति ग्रह तपाईंको दशौं घरमा प्रवेश गरेको छ। जसलाई काम, व्यवसाय र कार्यस्थल मानिन्छ।

तसर्थ, यस समयमा तपाईंले नयाँ काम प्राप्त गर्ने सम्भावना छ। कार्यस्थलमा स्थान परिवर्तन हुन सक्छ। साथै, तपाईं यस समयमा पदोन्नति र तलब वृद्धि प्राप्त गर्न सक्नुहुन्छ। व्यापार व्यावसायमा राम्रो लाभ हुनसक्छ।

कर्कट राशि

बृहस्पतिले राशि परिवर्तन गर्ने बित्तिकै करियर र व्यापारमा अपार सफलता प्राप्त गर्न सकिनेछ। राशिबाट बृहस्पति ग्रह नवौं घरमा प्रवेश गरेको छ। जसलाई भाग्य र विदेश यात्राको घर मानिन्छ। तसर्थ यस समयमा तपाईंलाई भाग्यको साथ भरिपूर्ण मिल्नेछ।

यससँगै रोकिएका कामहरू पनि पूरा हुनेछन्। व्यापारको सिलसिलामा सानो र ठूला यात्रा पनि गर्न सक्नुहुन्छ, जुन लाभदायक साबित हुन सक्छ। यस समयमा तपाईंले आफ्ना शत्रुहरूमाथि विजय प्राप्त गर्न सक्नुहुन्छ र तपाईंको साहस र बल बढ्नेछ।

Comment