Ultimate magazine theme for WordPress.

प्रियंकाको खुलासा : ४० पटक गर्दा पनि को’रियोग्राफरलाई स’न्तुष्टि मिलेन

1,465

काठमाडौं । बलिउडमा मात्रै नभएर प्रियंका चोपडा विश्वभर चर्चामा रहेकी छिन् । उनको एक पुरानो अन्तर्वार्ता सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भइरहेको छ । अभिनेत्री चोपडाले आफ्नो क’रियरको शुरुका दिनहरूको बारेमा कुरा गरेकी छिन् ।प्रियांकले सन् २००३ को ‘अन्दाज’ बाट मुख्य अभिनेत्रीको रूपमा बलिउडमा प्रवेश गरेकी थिइन् । त्यो फिल्मको गीतको शु’टिङ्ग को क्रममा जब प्रियांकले ४० रिटेक पछि पनि उचित शट दिन सकिनन् तब को’रियोग्राफरले उनलाई ह’प्काएका थिए ।कोरियोग्राफर बारे प्रियंकाले भनिन्, ‘त्यो मेरो पहिलो गीतहरू मध्ये एक थियो ।

त्यो समयमा मैले धेरै कुरा प्राप्त गर्न बाँकी थियो ।मलाई याद छ कि जब श’ट ४० टेक पछि पनि बाहिर आउन सकेन, को’रियोग्राफर राजु खान (सरोज खानका छोरा) ले माईक फ्याँ’क्यो र भन्यो–तपाईं मिस वर्ल्ड हुनुहुन्छ, किनकी तपाईंलाई लाग्छ कि अभिनेत्री बन्न सक्नुहुन्छ ? जान्नुहोस् कसरी नाच्ने, सिक्नुहोस् ।’प्रियंकाले त्यस समयमा अक्षय कुमारकी श्रीमती ट्विं’कललाई ले’भर पे’न (ग’र्भवास्थामा हुने ख’तराका चि’न्हहरु) सुरु भएका थिए । त्यसपछि केही समयको लागि शु’टिङ्ग रोकियो । उनले त्यस समयमा क’थक सि’क्न प्रयोग गरिन् ।

उनी भन्छिन्, ‘यदि तपाईलाई केहि थाहा छैन भने, यदि तपाईसँग केहि प्राप्त गर्ने म’हत्वाकांक्षा छ, यदि तपाईले तयारी गर्नुभयो भने तपाई अरूले भन्दा अझ राम्रो गर्न सक्नुहुन्छ ।’प्रियंकाका अनुसार उनलाई क’थक प’ण्डित वीरू कृष्णनले सिकाएकी थिइन ।यसका लागि उनी ६–६ घण्टा अ’भ्यास गर्थिन् । अभिनेत्रीका अनुसार, यहींबाट उनले अभ्यासको महत्त्व बुझिन् । किनभने जब उनी क’थक सिकेपछि से’टमा फर्किन्, उनी धेरै राम्रो न’र्तक भएकी थिईन् ।जनबोली बाट