Ultimate magazine theme for WordPress.

आमाको मिर्गौला फे’रिएकी अभिनेत्री आचार्यको मृ’त्यु, के मृ’त्यु बारे पहिले थाहा थियो ?

485

काठमाडौं । एक चर्चित अभिनेत्री ली’ना आचार्यको नि’धन भएको छ । ‘हि’चकी, ग’न्दी बात, आ’पके आ जाने से औ’र मेरी हा’निकारक बी’वी’ जस्ता फिल्म र वे’ब सी’रीजमा देखा परेकी अभिनेत्री लीना आचार्यको नि’धन भएको हो ।लीनालाई दिल्लीको अस्पतालमा भ’र्ना गरिएको थियो । जानकारी अनुसार शनिबार उनको मृ’गौला सम्बन्धी स’मस्याका कारण मृ’त्यु भएको हो । लीनाको नि’धनको खबर सुनेपछि फि’ल्म उ’द्योगमा शो’कको ल’हर छाएको छ । लीना आचार्य गएको डेढ बर्षदेखि मि’र्गौला रो’गबाट पी’डित थिइन् ।

उनकी आमाले केही समय अघि उनको मि’र्गौला दा’न गरेकी थिइन् । तर यसले लीनाको जी’वनलाई ब’चाउन अ’सक्षम भइन् । शनिवार, लीनाले अस्पतालमा अ’न्तिम सा’स लिइन् । लीनासँग काम गर्ने कलाकारहरू अझै विश्वास गर्न सकिरहेका छैनन् ।यस अघि त्यस्ता रिपोर्टहरू पनि आएका थिए कि लीना आचार्यको को’रोना भाइरस (कोभिड–१९) को संक्रमणका कारण मृ’त्यु भयो तर पछि यो स्पष्ट भयो कि मृ’त्युको कारण मिर्गौला फे’ल हुनु नै रहेको थियो । घ’टना पछि लीनाको परिवार शो’कमा डु’बेको छ ।चर्चित अभिनेता रोहन मेहराले उनको इ’न्स्टाग्राम स्टोरीमा लीनासँग उनको तस्वीर सा’झा गरेका छन् ।

रोहनले लेखे, ‘तपाईको आ’त्मा शा’न्तिमा रहोस्, लीना म्याम, गत वर्ष, हामी यस समयमा सँगै २०२० को शू’टिङ्ग गर्दै थियौं । तपाईंको धेरै याद आयो ।’उनको मृ’त्यु हुनुभन्दा केही दिन अघि लीना आचार्यले इ’न्स्टाग्राममा एउटा पोष्ट लेखिन् । त्यसमा तस्वीरसँगै लेखिएको थियो, ‘त्यहाँ केही सा’सहरू छन् जुन मृत्यु लैजान सक्छ र यसले यो भन्दा बढी के लिने सक्छ ?’ अब मानिसहरूले लीनाको यो पोष्टमा धेरै टिप्पणी गरिरहेका छन् ।जनबोली बाट