Ultimate magazine theme for WordPress.

रेखा थापाले यसरि घटाइन् ४ महिनामै २० किलो तौल

828

काठमाडौं, नेपालि चर्चित नायिका तथा निर्माता रेखा थापा हुन् । उनि सामाजिक संजालमा भने धेरै जसाे स’क्रिय रहन्छिन् । यतिबेला उनकाे शरिरकाे फिट्नेशकाे चर्चा भइरहेकाे छ ।तर मो’टोपन भएका मानिसहरुलाई शरिरको तौल घ’टाउन निकै समय लाग्छ ।मानिसहरु शरिरलाई स्लि’म राख्न बिहान मर्’निङ वा’क गर्ने र जिम धा’उने गर्छन् ।यस्तै, अभिनेता लगायत अभिनेत्रीहरु पनि शरिरलाई स्लिम बनाउन मिहेनत गरिरहेका हुन्छन् । नेपाली चलचित्र क्षेत्रकी निकै चर्चा कमाएकि तथा चर्चित अभिनेत्री रेखा थापाले पनि केही महिनादेखी आफ्नो मोटो शरिर स्लिम बनाउनमा लागेकी छिन् ।

उनले खानपिन र व्यायममा ध्यान नदिदा शरिरमोटो हुँदै गयो । तर अहिले उनले आफ्नो मोटो शरिर घटाएकी छिन् । नायिका रेखा थापाले लकडाउन भित्र ४ महिनामै आफ्नो २० किलोे तौल घटाएकी छिन् ।कोरोना संक्र’मणको बेलामा जिम जान जो’खिम हुने हुनाले उनले घरमै दैनिक व्यायम गर्ने गरेकाे उनी बताउछिन् । ट्रेनर विज्जु पार्कीसँग अभ्यास गरेका तस्बिरहरु पनि केही समयदेखी सामाजिक सञ्जालमा भाइरल बनिरहेको छ ।उनले सामाजिक सञ्जालमा अभ्यास गरेका तस्बिरहरु शेयर गरिरहेकी छिन् ।