Ultimate magazine theme for WordPress.

श्रीमानले बिहे गरेर छा’डेपछि, रातको १२ बजे छोरा छा’डेर म’र्न हिडेकी शर्मिला १ बर्षमै करोडपति

1,402

काठमाडौं, आमा भन्ने शब्द कति प्यारो हुन्छ त्यो बुझ्नेलाई मात्र थाहा हुन्छ हो त्यस्तै एक दुखित आमाको कथा आज जोड्दै छौ। धनकुटाकि चेली शर्मिला घिसिङ् सानैमा बैबाहिक जीवनमा बा’धिएकी थिईन। १७ बर्षकै उमेरमा बिबाह गरेकी शर्मिलाको पहिलो सन्तान छोरा भयो। पहिलो सन्तान छोरा हुदा निकै खुसि भएकी शर्मिलाको त्यो खुसि १० मिनेट पनि टि’क्न पाएन। बिचरा छोरा लामो सं’यो बे’थाको कारण मस्तिकमा ठुलो चो’ट परेको डाक्टरले जानकारी दिए। गरिबीको रेखामा रहेकी शर्मिलाले त्यो समय न छोराको राम्रो संग उपचार गर्न पाईन न आफुलाई सु’त्केरी महसुस गरिन।

श्रीमान विदेश भएकै कारण उनि त्यो समय आफुलाई निकै पि’डामा व्य’तित गरिन। पछि श्रीमान आए जव छोराको उपचार न हुने भए पछि। फेरी दुइ सन्तान भए एकै पटक। जुम्लिया छोरा जन्मिए पछि थपिएको खुसि फेरी धेरै समय टि’क्न पाएन, कारण श्रीमान बाट उनले साथ् पाइनन् ।साहेद सानै उमेरको बिबाह थियो, बिचैमा श्रीमानले छा’डिदिए पछि उनि एक्लै बस्न थालिन आज उनि गरिबीबाट थोरै पछाडी ह’टेकी छिन र आफुले केहि गरेर परिवार पालन पो’सन गर्न सक्ने भएकी छिन। भिडियो हेर्न यहा क्लिक गर्नुहोस