Ultimate magazine theme for WordPress.

नख्खुमा क्याम्पस हिँडेकी छात्राको मृ’त्यु, स’हपाठीको मृ’त्युपछि सडकमा मल्टिपल क्याम्पसका विद्यार्थी

418

काठमाडौं-ललितपुरको नख्खुमा जीपले ठ’क्कर दिँदा क्याम्पस जाँदै गरेकी एक जना छात्राको मृ’त्यु भएको छ। बुधबार बिहान पौने ६ बजे स १ ज ५६७ नम्बरको जीपले ठ’क्कर दिँदा १९ वर्षीया छात्रा अञ्जु दाहालको मृ’त्यु भएको हो ।प्रहरीका अनुसार सिन्धुपाल्चोक घर भइ ललितपुरको बा’गडोलमा डे’रामा बस्दै आएकी १९ वर्षीया अञ्जु दाहाल कोटेश्वरको म’ल्टिपल क्याम्पसमा अध्ययनरत थिइन्। जिपको ठ’क्करबाट ग’म्भीर घा’इते दाहालको उपचारको क्रममा पाटन अस्पतालमा मृ’त्यु भएको हो।

सडक पार गर्ने क्रममा उनलाई जिपले ठ’क्कर दिएको प्र’त्यक्षदर्शीहरुले बताएका छन्। घ’टनापछि जिप चालकलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ। स’हपाठी अञ्जु दाहालको मृ’त्युभएपछि मल्टिपल क्याम्पस (कोटेश्वर) का विद्यार्थी वि’रोधमा उ’त्रिएका छन्।