Ultimate magazine theme for WordPress.

जब सारा अली खानले हात जोडेर रोहित शेट्टीसँग काम मागिन्…

104

काठमाडौं । कमेडियन कपिल शर्माको शोमा कयौं रोचक रहस्यहरु पनि खुल्ने गरेका छन् । द कपिल शर्मा शोको एउटा पुरानो भिडियो सोसल मिडियामा भाइरल बनिरहेको छ, जहाँ ब्लकबस्टर निर्देशक रोहित शेट्टीले स्टारकिड

सारा अली खानको बारेमा रोचक खुलासा गरेका छन् ।सोसल मिडियामा छाइरहेको उक्त भिडियो ‘सिम्बा’ फिल्मको प्रोमोशनको दौरानको हो । उक्त भिडियोमा कपिल शर्मा र अभिनेता रणवीर सिंह पनि देखिएका छन् । उक्त भिडियोमा अभिनेत्री सारा अली खानको बारेमा निर्देशक रोहित शेट्टीको खुलासा साच्चिकै आश्चर्यजनक छ ।

यो भिडियो २०१८ को हो ।द कपिल शर्मा शोमा कुराकानी गर्दै रोहित शेट्टीले भनेका छन्, ‘मलाई लाग्यो सैफ अली खान र अमृता सिंहको छोरी । जसको चार–पाँच अंगरक्षक होलान् । दुई/तीन जना म्यानेजर होलान् । म्यानेजरको पनि म्यानेजर होलान् ।हुन्छ कि नयाँ कल्चर ।’

‘यो केटी आउँदा स्नेहा मेरो चिफ एडी थिइन् । मैले सोधेँ कि उनी कोसँग आएकी छिन ? उनले भनिन्, उनी एक्लै आएकी छिन् सर । मैले भित्र आउन भने’, रोहित शेट्टीले थप भने, ‘उनले हात जोडेर भनिन् कि ‘सर मलाई काम दिनुहोस् ।’ सैफ अली खानकी छोरीले यस्तो गरिन् ।

मलाई रुन मन लाग्यो । मैले भने तपाइँ पिक्चर गर्नुहोस् ।’सारा अली खानको डेब्यू फिल्म ‘केदारनाथ’ थियो, जसमा उनी स्व. अभिनेता सुशांत सिंह राजपूतको साथमा देखिएकी थिइन् । त्यसपछि उनी रणवीर सिंहसँग ‘सिम्बा’मा देखिएकी थिइन् । अभि नेत्री साराको पछिल्लो समय रिलिज भएको फिल्म ‘कुली नम्बर १’ थियो जुन ओटीटीमा रिलिज भएको थियो ।

सारा अली खानको आगामी फिल्म ‘अतरंगी रे’ हो । आनन्द एल रायको यो फिल्ममा उनी अक्षय कुमार र धनुषको साथमा मुख्य भूमिकामा छिन् ।भिडियो