Ultimate magazine theme for WordPress.

अमेरिकामा गो’लि प्र’हार, दुइ जना घा’इते

63

बिश्व कै सम्राट राज्य न्यूयोर्कमा न्यूयोर्क प्रहरी बिभागका दुई प्रहरीहरुलाई गो’ली प्र’हार गरिएको छ । पी’डितहुने प्रहरीहरुमा एक महिला तथा एक पुरुष प्रहरी रहेको अधिकारीहरुले बताए ।

उनीहरुका अनुसार दुवै जना पूर्ण रूपमा नि’को हुने अपेक्षा गरिएको जनाएका छन् ।गत बुधवार साँझ नोभेम्बर २४ का दिन अ’चानक व्यक्तिले गो’ली हा’नेका थिए । प्रहरीले तुरुन्तै पहिचान हुन नसकेको सं’दिग्ध अ’पराधीलाई पनि गो’ली लागेको र उनको श’ल्यक्रिया गरिएको तर बाँ’च्ने आशा गरिएको बताएका छन् ।

न्यूयोर्क प्रहरी विभागका प्रहरी आ’युक्त ड’र्मोट शिले गत बुधबार सेन्ट ब’र्नबास अस्पतालबाट पत्रकार सम्मेलनमा भने कि सम्पूर्ण घ’टना शरीरको क्यामेरा ( अ’ङ्कियचित्र ) अ’संपादित सामग्री(फु’टेज)मा कैद गरिएको बताए ।दुई प्रहरी अधिकारीहरूले एक समुदायको सदस्यले खबर गरे पछि उनलाई जवाफ दिइरहेका थिए जो छिमेकमा ब’न्दुक भएको व्यक्तिको बारेमा चि’न्तित थिए।

“उनीहरू त्यहाँ हिंडिरहेका थिए र तिनीहरू कसरी पुग्ने रणनीतिक रूपमा छलफल गर्दैगर्दा र तिनीहरूलाई तुरुन्तै भवनको अगाडिको स्तम्भमा बसेको व्यक्तिलाई भेटे ” शि’याले अधिकारीहरूको बारेमा भने। “सेकेन्ड भित्र, तिनीहरू उनीहरु बीच हा’नाहान भयो भनि ए’बिसीन्युजले समाचार लेखेको छ ।

एक महिला प्रहरी अधिकृतको दाहिने हातमा दुई पटक र एक पुरुष प्रहरी अधिकृतलाई दा’हिने का’खीमा गो’ली लागेको शियाले बताए । सं’दिग्धलाई तीन पटक प्र’हार गरिएको थियो। गो’ली च’लाउने सं’दिग्धलाई गत वर्ष जर्जियामा ब’न्दुक चो’री भएको खबर गरिएको थियो भनि उनले बताए ।