Ultimate magazine theme for WordPress.

विक्की-कटरीनाको विवाह विरू’द्ध राजस्थानका वकिलद्वारा उजुरी दर्ता

143

एजेन्सी : विक्की कौशल र कैटरिना कैफको आजदेखि तीन दिनसम्म चल्ने विवाहको विषयलाई लिएर राजस्थानका एक वकिलले उ’जुरी दर्ता गराएका छन् । राजस्थानको सवाई माधोपुर स्थित एक शाही होटलमा विवाह समारोह ७ देखि ९ डिसेम्बरसम्म चल्ने कार्यक्रम छ । यसैबीच एक स्थानीय वकिलले उनीहरूको विवाहको विषयलाई लिएर उ’जुरी दर्ता गराएका छन् । समाचार एजेन्सी आईएएनएसका अनुसार जिल्ला विधिक सेवा प्राधिकरणमा दर्ता भएको उजुरीमा विवाहको कारण एक मन्दिरको बाटो अवरूद्ध हुने भन्दै त्यसलाई रो’क्न माग गरिएको छ।

यस अघि स्थानीय प्रशासनले विवाहको समयमा सोमबार देखि आइतबारसम्म चौथ माता मन्दिरको बाटो ब’न्द गराएको छ । सडक अवरू’द्ध भएकाले हजारौं श्रद्धालु सम’स्यामा परेको भन्दै स्थानीय वकिल नेत्रविन्द सिंहले सिक्स सेसेन्ज फोर्डका प्रवन्धक, कैटरिना कैफ, विक्की कौशल र जिल्ला कलेक्टर विरू’द्ध उ’जुरी दर्ता गराएका हुन्। समाचार एजेन्सी एएनआईका अनुसार विवाहमा १२० विशिष्ठ अतिथि आउने छन् । कबिर खान, निर्माता अमृतपाल सिंह बृन्दा, निर्देशक आनन्द तिवारी लगायत पाहुनाको पनि उपस्थिति हुनेछ। मंगलबारबाट विवाहको औपचारिक कार्यक्रम सुरू हुँदैछ।

विवाहलाई सलमान खानका ब’डि गार्डसमेत रहेका शेराको कम्पनीले सुरक्षाको जिम्मा लिएको छ। यसैबीच स्थानीय प्रशासनिक अधिकारीले शुक्रबार जिल्ला कलेक्टर राजेन्द्र किशनको अध्यक्षतामा बैठक बसेर विवाहको सुरक्षाबारे समीक्षा गरेको थियो। बैठकमा एसपी राजेश सिंह, एडीएम सुरज सिंह नेगी, इभेन्ट कम्पनीका प्रतिनिधि र होटलका कर्मचारी सहभागी थिए। बैठक भीड नियन्त्रण र सुरक्षा संवे’दनशीलतालाई लिएर बसेको थियो। विवाह कार्यक्रममा अधिकांश सेलिब्रेटीको उपस्थिति हुने भएकाले उनीहरूलाई प्रत्यक्ष हेर्न स्थानीयको सहभागीता हुन सक्ने भन्दै सुरक्षा सतर्कताबारे बैठक बसेको थियो।